Anders Granberg
Creative Director
090-141 064
anders@heja.se

Ann Jacobsson
Strateg & projektledare
090-133 153
ann@heja.se

Anders Granberg
Creative Director
090-141 064
anders@heja.se

Ann Jacobsson
Strateg & projektledare
090-13 31 53
ann@heja.se

Olov Eriksson
Strateg & projektledare
090-133 160
olov@heja.se

Jonas Bokström
Projektledare
090-133 135
jonas@heja.se

Olov Eriksson
Strateg & projektledare
090-133 160
olov@heja.se

Jonas Bokström
Projektledare
090-133 135
jonas@heja.se

Karin Enoksson
Ekonomiadministratör
karin@heja.se
072-213 32 04

Tom Englén
Strateg & projektledare
090-133 128
tom@heja.se

Karin Enoksson
Ekonomiadministratör
karin@heja.se
072-213 32 04

Tom Englén
Strateg & projektledare
090-133 128
tom@heja.se

Mattias Walfridsson
Strateg & projektledare
090-133 168
walle@heja.se

Vill du hänga med oss?

 

Vi söker ständigt efter personer som kan göra vårt lag ännu vassare.

 

Maila hej@heja.se och berätta att du finns!

Mattias Walfridsson
Strateg & projektledare
090-133 168
walle@heja.se

Vill du hänga med oss?

 

Vi söker ständigt efter personer som kan göra vårt lag ännu vassare.

 

Maila hej@heja.se och berätta att du finns!

Här är det kakor! Vi använder cookies för att bättre förstå vad du som besökare uppskattar på vår webb samt för att kunna annonsera på sociala medier. Är det okej med dig? Läs vår integritetspolicy.