Anders Granberg
Creative Director
090-141 064
anders@heja.se

AnnCha Dahlvid
Projektledare
090-133 141
anncharlotte@heja.se

Anders Granberg
Creative Director
090-141 064
anders@heja.se

AnnCha Dahlvid
Projektledare
090-133 141
anncharlotte@heja.se

Ann Jacobsson
Strateg & projektledare
090-133 153
ann@heja.se

Jonas Bokström
Projektledare
090-133 135
jonas@heja.se

Jonas Bokström
Projektledare
090-133 135
jonas@heja.se

Ann Jacobsson
Strateg och projektledare
090-133 153
ann@heja.se

Elin Jonsson
Projektledare
090-133 169
elin@heja.se

Stina Sjöberg
Formgivare
073-061 12 37
stina@heja.se

Elin Jonsson
Projektledare
090-133 169
elin@heja.se

Stina Sjöberg
Formgivare
073-061 12 37
stina@heja.se

Malin Hägglund
Projektkoordinator
090-133 148
malin@heja.se

Karin Enoksson
Ekonomiadministratör
karin@heja.se
072-213 32 04

Mattias Walfridsson
VD
090-133 168
walle@heja.se

Olov Eriksson
Strateg & projektledare
090-133 160
olov@heja.se

Mattias Walfridsson
VD
090-133 168
walle@heja.se

Olov Eriksson
Strateg & projektledare
090-133 160
olov@heja.se

Tom Englén
Strateg & projektledare
090-133 128
tom@heja.se

Peter Sténs
Creative producer
090-133 189
peter@heja.se

Peter Sténs
Creative producer
090-133 189
peter@heja.se

Tom Englén
Strateg & projektledare
090-133 128
tom@heja.se

Karin Enoksson
Ekonomiadministratör
karin@heja.se
072-213 32 04

Malin Hägglund
Projektkoordinator
090-133 148
malin@heja.se

Här är det kakor! Vi använder cookies för att bättre förstå vad du som besökare uppskattar på vår webb samt för att kunna annonsera på sociala medier. Är det okej med dig? Läs vår integritetspolicy.